O nas

Kilka zdań o naszej wypożyczalni kamperów

"Marzenia nie mają ceny, a bilety lotnicze i owszem. Ale niech Cię to nie zatrzymuje! SPRZEDAJ LODÓWKĘ I JEDŹ!!!" 

Wojciech Cejrowski

Zafascynowani możliwościami, jakie daje podróżowanie kamperem postanowiliśmy założyć firmę która pomoże Państwu zasmakować w radości i wolności ukrytej w karawaningu. Naszą rodzinną firmę tworzą ludzie, którzy tak jak i prawdopodonie niedługo Państwo, zarazili się tym sposobem spędzania wolnego czasu. Każdy oferowany przez nas samochód spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, dla których luksus w podróży nie pozostaje bez znaczenia. Podczas podróży kamperem jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia (i znaki drogowe) więc nie zastanawiaj się, "SPRZEDAJ LODÓWKĘ I JEDŹ!!!"
 

Oczywiście, aby w pełni cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w czasie podróży, należy zadbać o odpowiedni pojazd, który będzie w stanie spełnić wszystkie oczekiwania kierowcy i pasażerów. Oferujemy Państwu samochody najwyższej klasy - nowy Citroen z zabudową typu integra Dethleffs oraz wyprodukowany w 2017 roku Ford Transit, który charakteryzuje się dobrymi właściwościami jezdnymi. 170 koni mechanicznych w silniku sprawia, że bez trudu jest on w stanie pokonać wiele tras.

Nie bez znaczenia pozostają kwestie bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są we wszelkie udogodnienia i systemy zapewniające bezpieczną podróż: poduszki powietrzne, ABS, czy profesjonalny zestaw naprawczy. Komfort pasażerów również znacząco wpływa na jakość podróży, dlatego część mieszkalna kampera wyposażona jest w takie udogodnienia, jak telewizor, kuchenka, wygodne meble oraz praktyczne i przestronne pojemniki na bagaż. Nasza wypożyczalnia kamperów (Kraków to miasto, gdzie znajduje się nasze biuro) jest idealnym partnerem dla każdego, kto chciałby wyruszyć na wspaniałą podróż.

Dlaczego wybrać nas?

Nowe, wysokiej klasy auto umożliwia podróż nawet w sześć osób, wystarczy prawo jazdy Kat. B. Dynamiczny 170-konny silnik i bogate wyposażenie sprawią, że podróż naszym kamperem to czysta przyjemność. Konkurencyjne ceny!